PROMO AKCE KVĚTEN

PROMO AKCE KVĚTEN

Na květen jsme si pro vás připravili dárky ve formě našeho bestselleru - rozjasňujícího krému Zuii a to hned ve třech odstínech, z toho dva jsou novinka. 

Do poznámky kod PROMO AKCE KVĚTEN. Máte nárok na 6ks. V případě splnění podmínek z letáku dostanete další kus jako dárek do objednávky na e-shopu - platí pro objednání v květnu. Letáky najdete u nás na lékárně.

Díky dokonale multifunkčnímu Bio rozjasňujícímu krému snadno a rychle zvýrazníte rysy obličeje a navíc budete mít tvářenku, oční stíny a lesk na rty v jednom! Sofistikované složení vám pomůže zvýraznit přirozené opálení a umocnit krásu vaší pokožky. Stačí, když krém přimícháte do oblíbeného make-upu nebo ho použijete přímo na obličej. Nádherně vypadá také na nohách, rukou, a dekoltu! Jemné třpytky dodají pokožce šťávu a život.

Kombinace bambusové šťávy, zeleného čaje a extraktu z heřmánku se stará o to, aby vaše pleť dostala maximální porci hýčkání. Jemná konzistence tónující denní péče nezanechává na pokožce mastný film a propůjčí vašemu vzhledu sametovou hladkost, jemnou záři s lehkými odlesky a svůdnou květinovou vůni. Ve variantách najdete tekutý rozjasňovač a dva tekuté bronzery.